Inne rozgrywki

Aktualności

Grupa A: tryumf drużyny Wrócili znad morza

• autor: wlpnmalanow, 2015-07-15 09:02

Wygraną 2:1 z drużyną FC Koźminek zawodnicy drużyny Wrócili znad morza pozostawili po sobie dobre wrażenie. Na pewno był to dużo lepszy  występ niż pierwszy mecz ze Spartą Grąbków w poprzedniej kolejce. Decydującą o zwycięstwie bramkę pięknym strzałem pod poprzeczkę zdobył Walczak Sebastian. Drugie spotkanie miało dramatyczny przebieg. Sparta Grąbków po dwóch szybko strzelonych bramkach autorstwa Zbigniewa Kowalskiego objęła prowadzenie i wydawało się, że ten mecz jest już pod kontrolą. Jednak Team Turek zdołał strzelić bramkę kontaktową i pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Sparty 2:1.  W drugiej połowie Team Turek zaczął poważnie zagrażać Sparcie Grąbków. Po emocjonującej końcówce spotkania ostatecznie to Team Turek wygrał spotkanie 4:3. Strzelając zwycięską bramkę w ostatniej akcji meczu.