Wszystko jasne - WLPN 2012 na ostatniej prostej.

• autor: wlpnmalanow, 2012-08-07 14:53

W dniu wczorajszym odbyły się dwa mecze półfinałowe. Jak powszechnie wiadomo w tych spotkaniach musiał zostać wyłoniony zwycięzca. W pierwszym spotkaniu zmierzyły się: Formacja Zanik oraz FC Po Nalewce. Był to rewanż za mecz grupowy. Obie drużyny spotkały się już w obecnej edycji WLPN w tamtym meczu zwycięstwo odniosła drużyna Formacja Zanik pokonując FC Po Nalewce 4:3. W półfinale po raz kolejny zwyciężyła drużyna Formacja Zanik. W regulaminowym czasie meczu padł wynik 3:3. O zwycięstwie decydowały rzuty karne. Lepszymi egzekutorami rzutów karnych okazali się zawodnicy Formacji Zanik (2:1 k.).
W drugim półfinale spotkały się Słodków oraz FC Kawęczyn.  Od początku spotkania przewagę osiągnęła drużyna ze Słodkowa, czego dowodem była zdobyta bramka przez ten zespół oraz kilka stworzonych sytuacji bramkowych. FC Kawęczyn nie zamierzał się poddawać i mecz się wyrównał. Obie drużyny dobrze się broniły i ciężar gry przeniósł się na środkową strefę boiska. Po zmianie stron boiska. Obraz gry nie uległ zmianie, FC Kawęczyn musiał zdobyć bramkę aby mieć szansę na wejście do wielkiego finału. Jednak kolejne bramki zdobyli zawodnicy ze Słodkowa a FC Kawęczyn odpowiedział tylko jedną bramką.

W finale spotkają się: Formacja Zanik - Słodków
Mecz o III miejsce: FC Po Nalewce - FC Kawęczyn

Formacja Zanik - FC Po Nalewce 3:3  (2:1 k.)

Bramki:
Formacja Zanik: Aniołczyk Maciej-1, Zakolski Jordan-2
FC Po Nalewce: Gronostaj Piotr-2, maliński Maciej-1

Żółte kartki:
Formacja Zanik: Szymański Michał
FC Po Nalewce: Maliński Maciej

FC Kawęczyn - Słodków 1:3

Bramki:
FC Kawęczyn:
Dudek Jakub-1
Słodków: Tokarski Krzysztof-1, Pietraszek Dawid-1, Jopek Konrad-1

Żółte kartki:
FC Kawęczyn:
Jacek Bartosz
Słodków: Jopek Konrad, Gołębiewski Michał

autor: ~anonim 2012-08-07 17:44:32

avatar myślę że spokojnie można powiedzieć że w finale spotkają się dwie najmocniejsze ekipy WLPN Formacja nie gra może jakiegoś pięknego futbolu,ale zawsze strzelają dużo bramek i wygrywają swoje mecze, według mnie Słodków gra najładniejsza dla oka piłkę ze wszystkich zespołów tej edycji, widac ze sa zgrani, każdy tam zapier.. :) i gra na 100% chlopaki pokazują ze nie trzeba grać w żadych klubach zeby grać na dobrym poziomie. Osobiście stawiam w finale na Słodków.

autor: ~anonim 2012-08-07 20:15:25

avatar prawdziwa piłka zaczyna się od 4 ligi mówiąc o klubach b czy a klasowych mówimy o całkowitych amatorach( np. kaweczyn) formacja ma 2 zawodników którzy grają w kasztelani mądrze prowadzą reszte zespołu i maja co najmniej 2 miejsce osobiscie obstawiam słodków bo jednak maja zdecydowanie bardziej wyrównaną i zgrana kadre

autor: ~formacjaz 2012-08-07 22:37:18

avatar zgadza sie,ale pewnych rzeczy mozna sie nauczyc nawet w nizszych ligach.np. przyjecie pilki(cwiczone na treningu)czy ogolne zachowanie dyscypliny na boisku.u nas oprocz dwoch wspomnianych zawodnikow nikt nigdy nie trenowal.po prostu kopiemy sobie pilke raz dwa razy w tygodniu.co chyba kazdy widzi:-) dlatego tez dobralismy sobie taka a nie inna taktyke na ten turniej.final pewnie bedzie juz bardziej na zabawowo:-) patrzac na nasza gre i gre slodkowa niczego szczegolnego nie oczekujemy!nie znaczy to jednak,ze oddamy im pierwsze miejsce bez walki:-)