Znamy już wszystkich ćwierćfinalistów!!!

• autor: wlpnmalanow, 2012-08-01 17:20

Wielkie emocje i niesamowity pościg KS-u Malanów to w największym skrócie opis trzech ostatnich spotkań fazy grupowej. W związku z wysoką porażką Sparty Grąbków 2:12 przed KS-em otworzyła się szansa na wyjście ze swojej grupy z trzeciego miejsca. Zawodnicy z Malanowa po niezwykle emocjonującym spotkaniu, które oglądał komplet widzów na trybunach ostatecznie zwyciężyli FC Łubudubu  12:3 i dzięki minimalnie lepszej różnicy bramek to onie, a nie Sparta Grąbków zagrają w ćwierćfinale. W bardzo ważnym meczu dla końcowego układu tabeli grupy B FC Kawęczyn pokonał Przyjaciół Bronka 3:2 i to właśnie zespół z Kawęczyna zajął pierwsze miejsce w tzw. „grupie śmierci”.

Miejmy nadzieję, że mecze fazy play-off będą równie ciekawe jak ostatnie spotkania w grupach. Spotkania ćwierćfinałowe rozegrane zostaną w najbliższy czwartek i piątek

Wyniki ostatnich spotkań fazy grupowej:

Sparta Grąbków – Rossoneri 2:12

Sparta Grąbków: Marcin Myszyński – 1, Zbigniew Kowalski – 1
Rossoneri: Kacper Łączny – 5, Dawid Łączny – 2, Kamil Kaczkowski – 1, Maciej Siwek – 1, Łukasz Wejzer – 1, Mateusz Kłodawski – 1, br.sam. – 1

FC Kawęczyn – Przyjaciele Bronka 3:2

FC Kawęczyn: Grzegorz Majda – 1, Łukasz Antczak – 1, Tomasz Janaszczyk – 1
Przyjaciele Bronka: Michał Donart – 1, Bartosz Drygała – 1

FC Łubudubu – KS Malanów 3:12

FC Łubudubu: Adam Bryl – 2, Krystian Ćwikliński – 1
KS Malanów: Bartosz Tomczyk – 4, Amadeusz Surdyga – 4, Zachariasz Przygoński – 1, Maciej Witkowski – 1, br.sam. – 2

Żółte kartki: