Niesamowita pogoń AC Turkovianki!

• autor: wlpnmalanow, 2012-07-18 13:01

Ten kto wczoraj nie przestraszył się tej jesiennej pogody i pojawił się osobiście na meczach Wakacyjnej Ligi z pewnością nie mógł narzekać na brak wrażeń. Pojedynek Przyjaciół Bronka z AC Turkovianką to chyba najlepsze spotkanie tegorocznych rozgrywek. Mecz, który dla obu drużyn był meczem ostatniej szansy zdecydowanie lepiej rozpoczęli "Przyjaciele", którzy co chwila zamykali rywala w jego własnym polu karnym. Przewaga Przyjaciół Bronka przyniosła im trzybramkowe prowadzenie po pierwszej połowie. Po przerwie AC Turkovianka, niczym  Liverpool podczas finału Ligi Mistrzów w 2005 roku, doprowadziła do wyrównania! Radość piłkarzy z Turkowic nie trwała jednak długo, gdyż kilka minut później to "Przyjaciele" znowu prowadzili 4:3. Jednak ambitnie grająca AC Turkovianka i tym razem odpowiedziała i na kilka minut przed końcem spotkania wynik brzmiał 4:4. W ostatniej akcji meczu piłkę na wagę zwycięstwa miał jeden z zawodników AC Turkovianki, jednak chwila zawahania wystarczyła, aby zmarnować 100% sytuację. Niestety remis dla obu drużyn oznacza radykalne zmniejszenie szans na wyjście z grupy.
W drugim spotkaniu OSP Turek wysoko pokonało KS Malanów. Już w najbliższy piątek dojdzie do meczu na szczycie w grupie C. Słodków podejmie OSP Turek. Zwycięzca prawdopodobnie zajmie pierwsze miejsce w tej grupie.

Wyniki:

Przyjaciele Bronka - AC Turkovianka 4:4

Przyjaciele Bronka: Sylwester Śliga - 1, Andrzej Wędrychowicz - 1, Michał Donart - 1, br. sam. - 1
AC Turkovianka: Jakub Bocian - 2, Bartosz Rogowski - 1, Dawid Kulesa - 1

żółta kartka:
Przyjaciele Bronka:
Przemysław Junkiert

KS Malanów - OSP Turek 1:9

KS Malanów: Oskar Przybylak - 1
OSP Turek: Krystian Kuligowski - 5, Karol Kostrzewa - 4

żółta kartka:
KS Malanów -
Zachariasz Przygoński

autor: ~formacjaz 2012-07-18 21:27:18

avatar formacja zanik-retro bibianna 6-4.
chlopaki z retro sprawili nam sporo klopotow.bardzo madrze zagrali,cofneli sie i grali z kontry.udalo im sie zdobyc az 4 bramki.no,ale my w swoim stylu strzelilismy wiecej;-)

autor: aneczka7744 2012-07-19 00:03:30

Profil aneczka7744 w Futbolowo zdecydował początek drugiej połowy. wdarł się chaos, który wykorzystaliście... szkoda, że niedoceniane Retro nie sprawiło dzisiaj niespodzianki

autor: ~ca i le 2012-07-19 09:30:47